پرستار کودک روزانه

بسیاری از والدین از خدمات پرستار کودک به صورت روزانه استفاده می کنند. والدین شاغل در ساعات کاری روزانه خود، به صورت پاره وقت یا حتی به صورت ساعتی از پرستار کودک استفاده می کنند. استخدام پرستار کودک به صورت روزانه می تواند در یک بازه زمانی کوتاه در نبود والدین، بیماری آن ها یا مشغله تحصیلی یا … باشد یا می تواند به دلیل شاغل بودن والدین و به صورت پیوسته و در تمام طول سال باشد. هزینه استفاده از این خدمات به صورت روزانه یا پاره وقت ارزان تر می باشد.

استخدام پرستار کودک به صورت روزانه منحصر به والدین شاغل نمی شود. بسیاری از والدینی که در منزل حضور دارند یا تحصیل می کنند یا به دلایل زیاد دیگری ترجیح می دهند از خدمات پرستار روزانه برای کودک خود بهره ببرند.

خدماتی که پرستار به کودک ارائه می دهد می تواند بسیار متنوع و در سطوح مختلفی می باشد. آیا کودک در سنین نوزادی قرار دارد و نیازمند تعویض پوشک و غذا دادن و استحمام و … است؟ آیا کودک نیازمند پرستار متخصص در امور پزشکی می باشد؟

پرستاری از کودک بیمار یا آسیب دیده به صورت روزانه، شامل وظایف گوناگونی می تواند باشد مانند پانسمان و ضد عفونی کردن زخم ها، دارو دادن به کودک، بررسی علائم منظم حیاتی بدن مانند فشارخون و …، آماده کردن غذاهای مناسب برای کودک بیمار، تزریقات و استفاده از سرم، ارائه شرح حال و یادداشت برداری از روند بیماری یا بهبود کودک بیمار و بسیاری موارد دیگر.

اینکه پرستار کودک در طول فعالیت روزانه، علاوه بر نگهداری و پرستاری، خدمات دیگری ارائه می دهد و مسئولیت های دیگری نیز بر عهده دارد مانند طبخ غذا، استحمام فرزند، خرید مواد مورد نیاز برای فرزند و … بر تعرفه ها و هزینه ها و یا حتی انتخاب پرستار تأثیر زیادی دارد. این موارد در ابتدای تماس یا مراجعه با مرکز خدمات پرستاری تعیین می گردد تا فرد مناسب با این شرایط برای فرزند اعزام گردد.

برخی از افراد در منزل بیشتر از یک فرزند داشته و نیازمند استفاده از خدمات نگهداری و مراقبت روزانه هستند که ممکن است باعث افزایش وظایف و در نتیجه هزینه استخدام شود. برای اطلاع از شرایط استفاده از خدمات پرستاری و نگهداری از کودک به صورت روزانه با همکاران ما در بخش پذیرش این مرکز تماس حاصل بفرمایید. پرستاران ما در این مجموعه، از دانش کافی و لازم برخوردار بوده و تجربه مطلوب و درخشانی در این زمینه دارند.