پرستار مراقب کودک

پرستار مراقب کودک بسته به تقاضا و سطح خدمات درخواستی وظایف گوناگونی دارد. استخدام پرستار کودک می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد، شاغل بودن والدین، عدم حضور پدر مادر در منزل به دلیل بیماری یا مسافرت، مشغله تحصیلی و موارد متعدد دیگر.

پرستار مراقب کودک بسته به نیاز می تواند تخصص یا مهارت های ویژه ای مانند امور پزشکی مانند نگهداری از کودکان بیمار، داشته باشد. میزان انتظارات و درخواست های والدین از پرستار مراقب کودک بسیار متنوع و متفاوت می باشد و شامل این موارد می باشد:

سرگرم کردن کودک و بازی های مناسب با او، تعویض پوشک نوزاد و نظافت او، انجام فعالیت های حرکتی به کودک و بالا بردن مهارت های حرکتی، آموختن مذاکره و حل اختلاف با کودک و بالا بردن مهارت های ارتباطی، آموختن و تمرین مهارت ها خود مراقبتی به فرزند، ارائه و تنظیم شرح آنچه در خانه گذشت با والدین، ایجاد فضای ایمن در خانه و آرامش بخشیدن به فرزند، طبخ غذای مناسب برای کودک در صورت درخواست، استحمام فرزند در صورت درخواست و امور دیگری که شرح آن ها در زمان استخدام و درخواست خدمات پرستار مراقب کودک با مرکز تعیین می گردد.

تعرفه و هزینه خدمات پرستار مراقب فرزند شما بر اساس وظایف تعیین شده، مهارت ها و تخصصی که ارائه می نماید، ساعاتی که در کنار فرزند شما سپری می کند، تعداد فرزندانی که از آن ها مراقبت می کند و موارد دیگری تعیین می گردد. وجود یک مجموعه ناظر بر خدمات و فعالیت های پرستار مراقب، سطح کیفی خدمات را بالا می برد و بر تمامی فعالیت ها نظارت می کند و پاسخگوی والدین در تمامی مراحل خواهد بود.

پرستار مراقب باید به حیطه نگهداری و تعامل به کودکان علاقه داشته باشد تا این علاقه سطح کیفی روابط او با کودک را بالا ببرد و به فرزند احساس امنیت و آرامش دهد. پرستار باید صبر و حوصله کافی به خرج دهد و با والدین صداقت کامل در انتقال گزارش فعالیت های روزمره خود داشته باشد. ما در این مجموعه پرستاران خود را از میان متخصص ترین و با تجربه ترین پرسنل غربال می کنیم. ما در این مجموعه خدمات مراقبت از کودک را به صورت پاره وقت و تمام وقت ارائه می نماییم. ما برای بهره بردن تمام اقشار، خدمات خود را با بهترین تعرفه های موجود در اختیار متقاضیان قرار می دهیم. برای اطلاع از خدمات و ثبت درخواست با همکاران ما در این مجموعه تماس بگیرید.