پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل یکی از خدمات مرکز خدمات پرستاری همدم آوران نیکوی مادر می باشد که به متقاضیان با بالاترین کیفیت ارائه می گردد. به طور کلی خدمات قابل ارائه به سالمندان به دلیل تفاوت های افراد در سلامت جسمی، سلامت روانی، قابلیت های حرکتی و … بسیار متفاوت است. همچنین انتظارات خانواده سالمند نیز در خدمات قابل ارائه تأثیر دارد. برخی از افراد سالمند از نظر جسمانی در وضعیتی قرار دارند که می توانند از پس امور شخصی خود بر بیایند. ممکن است خانواده این افراد برای داشتن مصاحب و معاشر یا برای کمک در فعالیت های روزانه از خدمات پرستار در منزل استفاده نمایند.

یکی دیگر از انواع خدمات برای سالمند، مواردی است که سالمند دچار بیماری جسمی است و نیاز به درمان و مراقبت های ویژه پزشکی دارد مانند تعویض سوند، تزریقات و سرم وصل کردن به بیمار، تعویض بانداژ و ضد عفونی کردن زخم و مواردی دیگر. در این صورت از پرستار متخصص به امور درمانی و پزشکی برای سالمند در منزل استفاده می گردد. ممکن است در کنار خدمات پزشکی، سالمند نیاز داشته باشد تا امور شخصی او نیز انجام گردد؛ مانند غذا پختن، استحمام، خرید و … در این موارد باید در زمان درخواست این موارد ذکر گردد تا پرستار مناسب برای مراقبت از سالمند در منزل اعزام گردد.

دسته ای سالمندان نیز هستند که از لحاظ روحی دچار مشکلات و اختلالاتی هستند مانند اختلالات حواس، فراموشی، افسردگی و … برای پرستاری از این افراد، نیازمند مهارت ویژه ای برای برقراری ارتباط می باشد. مهارت هایی مثل کتاب خواندن، صحبت کردن، گفتگو کردن و … می تواند مفید باشد. یکی از مشکلاتی که اغلب اشخاص سالمند با آن درگیر هستند، مشکلات حرکتی و درد در مفاصل و استخوان ها است. پرستار باید در منزل به فعالیت های حرکتی آن ها کمک کرده و در قدم زدن و حرکت کردن، سالمند را یاری کند.

تعرفه استفاده از خدمات پرستار در منزل برای سالمند، به مهارت ها، شرح وظایف، شرایط سالمند، تعداد ساعات کاری و مواردی از این دست بستگی دارد. ما در این مرکز از نیروهای با تجربه و متخصص برای ارائه این خدمات بهره می بریم. پرستاران ما متعهد و دلسوز بوده و محیطی ایمن برای فرد سالمند ایجاد می نمایند. ما این خدمات را با بهترین تعرفه های موجود به متقاضیان ارائه می نماییم. برای استفاده از خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.