پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل می تواند دامنه وسیعی از وظایف را بر عهده گرفته و از نگرانی های بیمار و خانواده اش بکاهد. نگهداری از بیمار در منزل مزایای ویژه خود را دارد. به شخص احساس امنیت و آرامش می دهد و این احساس روند درمان را تسریع می کند. هزینه های بستری در بیمارستان به دلیل استفاده از گنجایش تخت، اتاق، دارو، به کار گیری پرسنل بیمارستان گران بوده و روز به روز در حال افزایش است. در حالی که آوردن خدمات پزشکی بیمارستان به خانه به کمک یک پرستار متخصص و تجهیزات لازم، ارزان تر می باشد.

پرستار باید در منزل جوی آرام و ایمن فراهم کرده و در حین مراقبت از بیمار با او ارتباطی پیش برنده و سودمند برقرار کند. به وجود آوردن یک اعتماد دو سویه باعث می شود که درمان با روند بهتری صورت بپذیرد. پرستار می تواند در منزل در انجام امور شخصی بیمار کمک کند. به طور مثال اگر شخص بیمار بنیه و توان کافی ندارد و نیازمند کمک برای استحمام می باشد او را استحمام کرده یا اگر برای رفتن به سرویس بهداشتی دچار مشکل است، او را همراهی کند.

برای افرادی که دچار اختلالات یا مشکلات حرکتی هستند، پرستار می تواند به حرکت کردن بیمار کمک کند و یا در صورت درخواست از مرکز خدمات پرستاری از فیزیوتراپی در منزل بهره ببرد. یا علائم بهبودی و بیماری شخص را مانند قند و فشار خون به طور پیوسته و در زمان های مشخص چک کند.

همچنین خدمات پزشکی مانند تعویض بانداژ و ضد عفونی کردن زخم ها، تزریقات، مراقبت از افرادی که دچار زخم بستر هستند و … توسط پرستار متخصص صورت می گیرد. دسته ای از بیماران اعصاب و روان نیز هستند که برای نگهداری در منزل نیاز به مراقبت های ویژه دارند که در زمان ثبت درخواست از مرکز خدمات، می توانند از پرستار ویژه با شرایط بیمار بهره ببرند. افرادی مبتلا به بیماری های ام اس، سرطان، … نیز نیازمند استفاده از خدمات ویژه هستند.

ما در این مرکز به طور مستمر با مراجعین خود در ارتباط بوده و در تمام مراحل بر کارها و فعالیت های پرستاران خود نظارت داریم. پرستاران به کار گرفته شده در این مرکز در رشته خود دارای تخصص و تجربه بوده و با توجه به مهارت های رفتاری و اجتماعی که در برقراری ارتباط با انواع بیماران دارند، گزینش شده اند. برای درخواست خدمات پرستار در منزل با این مجموعه تماس بگیرید.