پرستار بیمار

پرستار بیمار دو گونه از خدمات را به افراد آسیب دیده و بیمار ارائه می نماید. یک نوع از این خدمات، مراقبتی بوده، مانند کمک به حرکت کردن بیمار و غذا دادن به او در صورت نیاز و نوع دیگر خدمات پزشکی می باشد مانند انجام تزریقات، پانسمان کردن و ضدعفونی کردن زخم ها. زمانی که بیمار جراحی را پشت سر گذاشته و نیاز به سپری شدن دوران ریکاوری و بهبود را دارد یا اینکه مصدوم و آسیب دیده است و نیاز به خدمات ویژه پزشکی دارد باید در بستر بیماری بماند. بسیاری از بیماران در زمان بستری در بیمارستان، احساس راحتی ندارند یا اینکه هزینه بستری دربیمارستان برای آن ها گران می باشد یا می خواهند در کنار افراد خانواده خود باشند، در این صورت به مراکز خدمات پرستاری مراجعه کرده و درخواست پرستار می کنند.

افراد بیمار که درخواست پرستار می کنند شرایط بسیار متفاوتی دارند که شامل این موارد می شود: افرادی که اخیرا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و از بیمارستان ترخیص می شوند. بیماران سرپایی، اشخاص دارای محدودیت های جسمی و معلول، اشخاصی که از لحاظ حرکتی دچار مشکل و اختلال هستند، سالمندانی که نیاز به مراقبت های پزشکی دارند، کودکان بیمار یا آسیب دیده و …

برخی از بیماران درخواست پرستار خانم یا آقا دارند، برخی از متقاضیان بنا به شرایط بیمار، درخواست در اختیار داشتن تجهیزات پزشکی به همراه پرستار دارند، برخی به صورت پاره وقت درخواست پرستار بیمار می کنند، برخی به صورت تمام وقت و شبانه روزی تقاضای اعزام پرستار می کنند. خدمات پرستار بیمار به دو صورت ارائه می گردد. خدمات در منزل و خدمات در بیمارستان یا سفر. افراد به دلایل مختلفی از پرستار بیمار در بیمارستان بهره می برند: برای بسیاری از خانواده ها، ماندن به همراه بیمار در بیمارستان به دلایل مختلفی مقدور نیست. خانواده بیمار مشغله فراوان داشته یا از بیمار دور هستند یا اینکه توان و مهارت کافی برای همراهی بیمار در بیمارستان و ارائه خدمات ضروری را ندارند.

اعزام پرستار بیمار از این مجموعه به بیمارستان یا منزل انجام می گردد. پرستاران این مرکز متخصص و آموزش دیده می باشند و با صبر و حوصله و آرامشی که در تعامل با بیمار دارند، هم از جنبه جسمی و هم از جنبه روحی بهبود و درمان فرد آسیب دیده یا مریض را تسریع می کنند. برای ثبت درخواست و اطلاع از شرایط با همکاران ما در این مجموعه تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای اعزام نیرو اقدام گردد.