اعزام دکتر به منزل

اعزام دکتر به منزل در موارد زیادی درخواست می گردد به طور مثال زمانی که بیمار حال وخیمی دارد و جابجا کردن بیمار با ریسک همراه است؛ یا در شرایطی که به دلیل مشکلات حرکتی و مانند آن، خارج شدن از منزل برای بیمار دشوار است. یا شخص به دلیل مشغله فراوان و یا پرهیز از قرار گرفتن در ترافیک های شهری و ماندن در صفوف نوبت ویزیت پزشک، ترجیح می دهند در منزل بماند و از یک مرکز پزشکی، درخواست اعزام دکتر به منزل نماید. به طور کلی خدمات اعزام دکتر به منزل به دو گروه تقسیم می گردد. اعزام دکتر عمومی به منزل و اعزام دکتر متخصص به منزل. هزینه اعزام دکتر عمومی با متخصص متفاوت می باشد.

اعزام دکتر عمومی به منزل در تشخیص نوع بیماری و آسیب و اندام یا اندام های درگیر بسیار مؤثر است. دکتر عمومی می تواند آزمایش های لازم را برای بیمار تجویز کند و در صورتی که لازم بود دارو تجویز نماید. دکتر عمومی همچنین می تواند به صورت دوره ای بیمار را در منزل چکاپ کند. دکتر عمومی اعزام شده به منزل، پس از بررسی جواب آزمایش ها بیمار را به دکتر متخصص مورد نیاز ارجاع می دهد. در صورتی که نوع بیماری مشخص باشد، می توان از خدمات اعزام دکتر متخصص به منزل بهره برد. در زمان درخواست اعزام دکتر متخصص باید مواردی معین گردد مانند سن بیمار، وضعیت سلامت و سابقه بیماری ها، داروهایی که مصرف کرده یا مصرف می کند، علائم بیماری مانند تب، درد، بی حالی، بی اشتهایی، لرز، دیگر علائم جسمی.

از زمانی فراگیری کرونا، یکی از موارد درخواست اعزام دکتر به منزل، ویزیت افراد مبتلا به کووید 19 می باشد. در چنین مواردی آزمایش ابتلا به کرونا در منزل گرفته شده و درصورت نیاز از متخصص بیماری های عفونی و فوق تخصص ریه بهره برده می شود. در صورت نیاز به تجهیزاتی جهت گرفتن نوار قلب، آزمایش خون و مواردی از این دست، در هنگام ثبت درخواست اعزام دکتر به منزل باید این موارد ثبت گردد. با استفاده از این خدمات در منزل، شخص از مراجعه های متعدد به مطب و مراکز پزشکی راحت می گردد.

ما در این مرکز انواع خدمات پزشکی عمومی و تخصصی را به متقاضیان ارائه می نماییم. پزشکان به کار گرفته شده در این مجموعه، بر اساس مهارت و تجربه گزینش شده اند. برای ثبت درخواست اعزام دکتر به منزل و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل بفرمایید.