مرکز خدمات پرستاری

مرکز خدمات پرستاری همدم آوران نیکوی مادر، با داشتن سابقه ای ارزنده در جلب اعتماد مراجعین خود، اقدام به اعزام پرستاران متعهد، دلسوز و مجرب در محل مورد درخواست می نماید. وجود یک تیم ناظر و پشتیبانی در مرکز خدمات پرستاری، در تمام مراحل ارائه خدمات، خیال متقاضیان را بابت صحت عملکرد و لزوم پاسخگویی در هر شرایط آسوده می کند.

بیماران، سالمندان و کودکان، افراد مشمول خدمات پرستاری را تشکیل می دهند و نیروهای این مرکز بنا به نوع درخواست به منزل یا بیمارستان جهت پرستاری از شخص مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست اعزام می گردند.

بسیاری از بیماران پس از ترخیص از بیمارستان، هنوز نیازمند مراقبت های پزشکی هستند. یا سپری کردن دوران بهبود و درمان در بیمارستان به دلیل هزینه های بالا برایشان مقدور نمی باشد. این افراد همچنان نیازمند مراقبت های پزشکی یا تجهیزات پزشکی برای کنترل شرایطشان هستند، مرکز خدمات پرستاری این امکانات را با هزینه ای پایین تر در منزل برایشان فراهم می سازد.

بسیاری از افراد نیز در بیمارستان بستری هستند و نیازمند یک پرستار برای همراهی و مراقبت دارند. بسیاری از افراد خانواده با نداشتن دانش و توان لازم، ممکن است حضور اثر بخش یا کمک رسانی در کنار بیمار نداشته باشند. یا بسیاری از بیماران هستند که شخص حائز شرایط را برای همراهی و مراقبت در بیمارستان ندارند یا اینکه مشغله های زیاد مانع حضور افراد خانوده و دوستان به عنوان همراه در بیمارستان می گردد، در چنین مواردی وجود یک پرستار حاذق و آشنا به دانش پزشکی، می تواند مثمر ثمر واقع شده و خیال بیمار و بستگان او را آسوده نماید.

مرکز خدمات پرستاری وظیفه نظارت کامل و کافی به عملکرد پرستاران خود و میزان رضایت درخواست دهندگان را دارد. ما پیش از به کار گیری پرسنل و پرستاران خود، از تمام فیلترهای لازم بهره برده ایم تا افرادی را به این مجموعه بیافزاییم که علاوه بر دانش پزشکی، مسلط به مهارت های رفتاری با افراد مشمول خدمات باشند. سالمندان، کودکان و بیماران، خود مسلط به بسیاری از اعمل و رفتارشان نیستند و نیازمند درک و تحمل بالا از سوی پرستار هستند تا ارتباط درست و مؤثری بین آن ها شکل گیرد. تمامی پرستاران این مرکز دارای پیشینه ای مطلوب در این زمینه بوده و تمام مهارت و دانش خود را به کار می گیرند.

برای درخواست استفاده از خدمات پرستاری در منزل یا بیمارستان، با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل بفرمایید.