خدمات پرستاری خیابان پیروزی

امروزه همه افراد کمابیش با شغل پرستاری و وظایف مربوط به آن آشنایی دارند. در واقع این شغل یکی از پرکارترین و در عین حال تخصصی ترین مشاغل جامعه محسوب می شود. با توجه به اینکه پرستاری یک حرفه بسیار پرمخاطب و حساس است، بر عهده گرفتن وظایف یک پرستار نیازمند بهره مندی افراد از علم و تخصص کافی در این زمینه می باشد

می توان گفت وظایف و مسئولیت های پرستاران با وظایف و مسئولیت های پزشکان همسویی دارد، چرا که دو در یک راستا و در جهت بهبود حال بیماران فعالیت می کنند. گاهی مسئولیت حفظ سلامتی بیمار در غیاب پزشک بر عهده پرستار می باشد.

از جمله خدمات حرفه پرستاری می توان به تست و کنترل فشارخون، تست و کنترل قند خون، تزریق سرم، تزریق داروهای مورد نیاز، انجام آزمایشات مختلف برای بیمار یا مراجعه کننده و سایر خدمات اشاره نمود. از وظایف دیگر حرفه پرستاری نگهداری و مراقبت از بیماران، سالمندان و کودکان در بیمارستان، منزل و هر مکان دیگر می باشد.

با توجه به اینکه حرفه پرستاری به دلیل تأثیر مستقیم چگونگی فعالیت پرستاران بر سلامت انسان ها، یکی از حساسترین و مهمترین مشاغل است، در نتیجه ملاک استخدام پرستاران بایستی تخصص، مهارت، کارآمدی و حوصله و صبوری آنها باشد. خدمات پرستاری خیابان پیروزی یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین مراکز خدمات پرستاری است که با استخدام پرستاران متخصص و مجرب، بهترین و تخصصی ترین خدمات را به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می دهد.

خدمات پرستاری و مراقبت از بیماران، سالمندان گرامی و کودکان در بیمارستان یا منزل از طریق اعزام پرستاران ما به محل مورد نظر شما قابل انجام است.

خدمات مرکز خدمات پرستاری خیابان پیروزی

مرکز خدمات پرستاری ما واقع در خیابان پیروزی تهران، کلیه خدمات پرستاری و مراقبتی را علاوه بر ساکنین گرامی مناطق شرق تهران در سایر نقاط استان نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر می شود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:

نگهداری و مراقبت از سالمندان

نگهداری و مراقبت از کودکان

اعزام آمبولانس جهت انتقال بیمار

ویزیت در منزل

انجام تزریقات سرم و دارو در منزل

انجام نمونه گیری خون در منزل

تشخیص و درمان زخم بستر

اجاره اکسیژن ساز

انجام رادیولوژی در منزل

انجام فیزیوتراپی در منزل

انجام چکاپ کامل در منزل

انجام خدمات پرستاری به صورت ویژه (icu)

و سایر خدمات پرستاری که در محل و مکان مورد نظر به بیمار ارائه می شود.

نگهداری و مراقبت از بیمار در بیمارستان یا منزل

نگهداری، رسیدگی و مراقبت از بیماران امری تخصصی و کارشناسانه می باشد که گاها” اجرای صحیح و بی نقص این مسئولیت از عهده خانواده ها نیز خارج است، زیرا بهبودی و بازیابی سلامت بیمار مستلزم رسیدگی های منظم توسط افراد با تجربه در این زمینه است.

ممکن است افراد خانواده و نزدیکان بیمار از روی ناآگاهی و یا دلسوزی احتیاط های لازم را در رعایت رژیم غذایی بیمار به عمل نیاورند و تغذیه غیراصولی موجب وخیم تر شدن شرایط بیمار گردد.

ما در مرکز خدمات پرستاری خیابان پیروزی با استخدام بهترین و مجرب ترین کارشناسان پرستاری، از عزیزان بیمار شما به بهترین نحو ممکن مراقبت خواهیم کرد. کلیه خدمات پرستاری ما هم در بیمارستان و هم در منزل برای بیمار عزیز شما قابل انجام و ارائه می باشد.

نگهداری و مراقبت از سالمندان

امروزه بسیاری از خانواده ها به دلیل مشغله های زیاد روزمره فرصت کافی برای همراهی و رسیدگی های لازم به سالمندان خود را نمی یابند. بنابراین اکثر سالمندان اوقات خود را به تنهایی در منزل سپری می کنند و با توجه به نیازمندی های دوران سالمندی از جمله کنترل دائم و منظم قند خون، فشار خون، چربی خون، ضربان قلب و… در صورت عدم رسیدگی، سلامت روان و جسم آنها نیز ممکن است در معرض خطر قرار گیرد

مرکز خدمات پرستاری ما واقع در خیابان پیروزی کلیه خدمات پرستاری ویژه سالمندان گرامی را در منزل یا مکان مورد نظر شما به سالمندان عزیز ارائه می دهد. این خدمات شامل کنترل شاخص های سلامتی مانند فشار، قند و چربی خون، تزریق دارو و مدیریت به موقع مصرف داروهای مورد نیاز، تعویض پوشک سالمند، فیزیوتراپی، رسیدگی و مراقبت در صورت بیماری سالمند، تقویت روحیه ایشان با انجام فعالیت های مناسب سالمندان و سایر خدمات مختص سالمندان می باشد.

نگهداری و مراقبت از کودکان

با توجه به اینکه دوران کودکی یکی از مهمترین و حساس ترین دوران زندگی انسانها محسوب می شود، نگهداری و مراقبت صحیح از کودک امری بسیار حائز اهمیت است. در دنیای پرمشغله امروز که اغلب والدین به دلیل اشتغال در محیط هایی خارج از منزل، فرصت کافی برای رسیدگی و تربیت فرزندان خود را در اختیار ندارند، پرستاران کودک بخشی از این وظیفه را بر عهده می گیرند.

اما باید توجه داشت که مراقبت و نگهداری کودک، تربیت و آموزش صحیح او نیازمند برخورداری از مهارت کافی و دانش روانشناسی کودکان می باشد. مرکز خدمات پرستاری ما واقع در خیابان پیروزی، با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین کارشناسان ارتباط با کودک، این وظیفه را به نحو احسن برای کودک دلبند شما انجام می دهد. خدمات پرستاری کودک شامل انجام بازیهای مناسب سن کودک، آموزش مطالب متناسب با سن کودک، انجام و آموزش فعالیت های ورزشی او و سایر خدمات ویژه کودکان می باشد.

مرکز خدمات پرستاری ما واقع در خیابان پیروزی کلیه خدمات ذکر شده و دیگر خدمات مورد نیاز را به شهروندان گرامی ارائه می دهد. با اعزام پرستاران متخصص و مجرب، کلیه این خدمات را در محل مورد نظر شما نیز به انجام می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات قابل انجام و چگونگی ارائه این خدمات با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمائید.